zuby
Zdroj obrázku: New Africa / Shutterstock.com

Dokonalý úsměv – k jeho dosažení vám pomohou v DentaLabs s.r.o.

3 min čtení

Klinika estetické stomatologie DentaLabs s.r.o. je tu pro ty z vás, kteří nejsou spokojeni se svým úsměvem. Ať už je to z důvodu křivých, ulomených, opotřebovaných či nehezky zabarvených zubů.

DentaLabs s.r.o. nabízí všechny zákroky estetické stomatologie, které je třeba k dosažení tzv. hollywoodského úsměvu. I vy se tak můžete smát bez ostychu!

Ordinace společnosti DentaLabs s.r.o. najdete na Praze 7. Společnost si zakládá na vysoké kvalitě poskytovaných služeb, používaných materiálů a maximální spokojenosti svých zákazníků tím, že:

  • Používá pouze ověřené materiály, které jsou schopny udržet si svoji funkčnost v čase.
  • Pro zhotovení zubních fazet či korunek používá technologie zaručující, že úsměv vypadá přirozeně a fazety či korunky v ústech nepřekáží. Zároveň, pracovníci DentaLabs s.r.o. jsou schopni zhotovit zubní korunky či fazety do 48 hodin.
  • Nabízí úvodní nezávaznou konzultaci zdarma. Již na této konzultaci se potenciální zákazník dozví z 3D skenu, jak bude úsměv vypadat po zákroku.
  • Investice do nového úsměvu je v DentaLabs s.r.o. možné rozložit do několika měsíčních splátek.

Pokud se rozhodnete pro kvalitu a svůj úsměv svěříte do rukou pracovníkům DentaLabs s.r.o., můžete se těšit na přirozeně a zdravě vypadající úsměv, ze kterého se budete těšit i desítky let.

Ať už potřebujete pomoci se vzhledem několika zubů či stavem celého chrupu, neváhejte a domluvte si ještě dnes úvodní bezplatnou a nezávaznou konzultaci, a to prostřednictvím formuláře uvedeného na internetových stránkách https://www.dentalabs.cz.


Napsat komentář

Your email address will not be published.

Předchozí článek

Příčiny nízké hladiny testosteronu u mužů

Další článek

Nelíbí se vám změna Twitteru v síť s názvem X? Zkuste Mastodon

Další čtení