zuby
Zdroj obrázku: Aleksandr Rybalko / Shutterstock.com

Sundavací rovnátka, která nejsou vidět a neomezují vás v osobním či společenském životě

3 min čtení

Čeká vás v budoucnosti ortodontická léčba vad chrupu, a rozhodujete se, která rovnátka k této léčbě využít? Na níže uvedených řádcích se dozvíte, jaké výhody vám mohou nabídnout neviditelná fóliová rovnátka Invisalign zhotovená na míru.

Neviditelná rovnátka Invisalign jsou vhodná k léčbě ortodontických vad chrupu pro pacienty z řad dětí, dospívajících i dospělých, kteří se nechtějí smířit s tím, že je po několik následujících měsíců budou v osobním i společenském životě limitovat klasická rovnátka vyžadující:

  • úpravu jídelníčku,
  • zvýšené nároky na ústní hygienu,
  • vysoké nároky na čištění samotných rovnátek,
  • časté návštěvy ortodontisty,
  • trpělivost v podobě bolesti při a těsně po nasazení,
  • omezení v aktivním životním stylu ohrožujícího rovnátka.

Žádnou z těchto nevýhod u neviditelných rovnátek Invisalign nenajdete, nemusíte přitom dělat žádné kompromisy ve výsledku léčby. O kvalitě neviditelných rovnátek Invisalign napovídá i fakt, že se pro ně po celém světě rozhodlo více než 10 milionů pacientů. V České republice jsou vám tato rovnátka k dispozici v ordinacích společnosti Svět rovnátek s.r.o., jejíž služby využilo více než 10 000 pacientů.

Více informací o průběhu léčby za pomoci neviditelných rovnátek Invisalign zhotovených na míru v ordinacích společnosti Svět rovnátek s.r.o. najdete na stránce: neviditelná rovnátka Invisalign.

Na stejné stránce rovněž najdete kontaktní formulář pro sjednání úvodní bezplatné a nezávazné konzultace, na které vám pracovník společnosti Svět rovnátek s.r.o. zhotoví 3D vizualizaci vašeho chrupu, na které se dozvíte, jak váš úsměv bude vypadat na konci léčby, pokud se rozhodnete využít služeb této společnosti.


Napsat komentář

Your email address will not be published.

Předchozí článek

Ruská influencerka zemřela po extrémní veganské dietě

Další článek

Příčiny nízké hladiny testosteronu u mužů

Další čtení