sklad
Zdroj obrázku: Chokniti-Studio / Shutterstock.com

Jak vybrat ideální skladové prostory k pronájmu? Nepodceňte parametry, cenu ani lokalitu

4 min čtení

Vrhli jste se do podnikání a začalo se vám dařit víc, než jste si vůbec dokázali představit? Sháníte skladové prostory k pronájmu, ale nejste si jistí, jak poznáte takové, které pro vás budou ideální? Přinášíme vám praktický návod, díky kterému bude výběr mnohem snazší.

Před výběrem si ujasněte veškeré parametry

Máte jasnou představu o tom, jak velké skladové prostory k pronájmu sháníte? Výtečně! Toto je totiž první faktor, který musíte důkladně zvážit a dopředu propočítat. Jak velký obrat máte, kolik zboží potřebujete mít na skladu a jak se mění poptávka po vašem zboží v průběhu roku? Odpovězte si na všechny tyto otázky a následně si stanovte, jaké parametry musí váš sklad mít. Není na škodu nechat si nějakou rezervu pro nepředvídatelné navýšení poptávky.

Cenu, kterou jste ochotni za pronájem skladu zaplatit, konzultujte s finančním oddělením

Dalším krokem, který povede k úspěšnému výběru skladového prostoru, je jeho cena. Jakou částku jste ochotni za pronájem zaplatit a víte, že výrazným způsobem nenaruší vaše účetnictví? S touto otázkou se neváhejte obrátit na finanční oddělení. Dostatečně velké sklady zvýší vaše prodeje a přinesou vám vyšší zisky. Přesto by ale cena za jejich pronájem neměla být vyšší, než si můžete dovolit.

Lokalita skladového prostoru až na prvním místě

Jedním z nejdůležitějších faktorů je také lokalita, v které se bude váš pronajatý sklad nacházet. Sklady je možné pronajmout si na území celé České republiky, proto si zvolte oblast, která je pro vás nejvhodnější a negativně nenaruší chod vaší společnosti.

Najděte si takové skladové prostory, jež vám budou zcela vyhovovat a pohodlně do nich uložíte veškeré zboží, které potřebujete. Dopředu si stanovte parametry skladu, cenu, kterou jste ochotni za pronájem zaplatit a také lokalitu, kde by se měl sklad nacházet.


Napsat komentář

Your email address will not be published.

Předchozí článek

Internetem se opět šíří podvodné reklamy na investice do akcií ČEZu

Další článek

Bez MES systému se již neobejde žádná sériová výroba

Další čtení