Audi ve vodě
Zdroj: Youtube@6IX WORLD NEWS

Řidič Audi vjel do rozvodněné řeky. Nedopadlo to dobře

2 min čtení

Vjíždět autem do rozvodněné řeky nenapadne hned tak někoho. Rumunský mladík v Audi však patří mezi ty méně obezřetné a se svým vozem skončil unášen proudem vody. K události došlo v neděli 12. prosince na rozvodněné říčce Teleajen v župě Prahova. Video nehody se stalo rychle virálním.

Video začíná záběrem na rozvodněnou řeku a v místech, kde byl nejspíše brod, čekají dvě auta, Audi S3 a Fabie. Přes řeku vede vratká lávka, kterou kdosi pěšky úspěšně překoná. Už podle záběrů na proud vody je jasné, že jej běžným osobním vozem nelze projet.

To si zřejmě nemyslí frajeři v Audi a vydají se s celkem pěkným vozem vstříc rozbouřené vodě. Auto strne proud a boří se lávka. Tím video končí.

Podle popisku videa na YouTube se jednalo o třicetiletého řidiče. Jak se posádka vozu dostala ven ani jaké škody zanechala voda na autě, není známo. Jisté však je, že dostat automobil z řeky musela těžká technika.

Voda je silný živel, který nelze podceňovat. I malý rozvodněný potok dokáže napáchat nedozírné škody a vydávat se dobrovolně vstříc silnému proudu znamená riskovat vlastní život.

Aktualizace: Video v současné době není dostupné. 
reklamní prostor

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Předchozí článek

Nespokojenost, jejíž jsme autory aneb Proč se tolik bojíme změn

Další článek

Internet hýří vtipy o opilém Ovčáčkovi

Další čtení

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru