Audi ve vodě
Zdroj: Youtube@6IX WORLD NEWS

Řidič Audi vjel do rozvodněné řeky. Nedopadlo to dobře

2 min čtení

Vjíždět autem do rozvodněné řeky nenapadne hned tak někoho. Rumunský mladík v Audi však patří mezi ty méně obezřetné a se svým vozem skončil unášen proudem vody. K události došlo v neděli 12. prosince na rozvodněné říčce Teleajen v župě Prahova. Video nehody se stalo rychle virálním.

Video začíná záběrem na rozvodněnou řeku a v místech, kde byl nejspíše brod, čekají dvě auta, Audi S3 a Fabie. Přes řeku vede vratká lávka, kterou kdosi pěšky úspěšně překoná. Už podle záběrů na proud vody je jasné, že jej běžným osobním vozem nelze projet.

To si zřejmě nemyslí frajeři v Audi a vydají se s celkem pěkným vozem vstříc rozbouřené vodě. Auto strne proud a boří se lávka. Tím video končí.

Podle popisku videa na YouTube se jednalo o třicetiletého řidiče. Jak se posádka vozu dostala ven ani jaké škody zanechala voda na autě, není známo. Jisté však je, že dostat automobil z řeky musela těžká technika.

Voda je silný živel, který nelze podceňovat. I malý rozvodněný potok dokáže napáchat nedozírné škody a vydávat se dobrovolně vstříc silnému proudu znamená riskovat vlastní život.

Aktualizace: Video v současné době není dostupné. 


Napsat komentář

Your email address will not be published.

Předchozí článek

Nespokojenost, jejíž jsme autory aneb Proč se tolik bojíme změn

Další článek

Internet hýří vtipy o opilém Ovčáčkovi

Další čtení