cola
Ilustrační foto. Zdroj: Unsplash

TikTokem se šíří další zvrhlost. Tentokrát jde o recept na zdravou colu

2 min čtení

Na TikToku se nefilozofuje, to je jasné. Občas se ale na této sociální síti objeví bizarní video, které se z jaksi podivných důvodů začne šířit jako lavina. Loni to bylo třeba takzvané fazolování. Momentálně je síť zahlcena obskurními pokusy vyrobit si zdravou colu. 

S nápadem přišla uživatelka mandyvjones. Údajně stačí balzamikový ocet, led a perlivá limonáda s libovolnou příchutí. Nápoj nejenže vypadá jako coca cola, ale prý tak dokonce chutná. Žena na videu tvrdí, že se skutečně nejedná o vtip. „Moje lektorka pilates jej pije každý den.“

Z videa se rychle stal virál šířící se sociálními sítěmi pod hashtagem #healthycoke. Ne každý je však s výsledkem spokojený, některým nápoj chutná, ale colu nepřipomíná, jiným přijde kombinace octu a limonády odporná.

@mandyvjones

@LaCroix Sparkling Water you should try this

♬ original sound – Amanda Jones

Zakládaní ingredience, balzamikový ocet, pochází z Itálie. Jde o vinný ocet vyráběný z vinných hroznů odrůdy Trebbiano. Svoji specifickou chuť získává až po několika letech zrání. Cena za litr balzamikového octa se pohybuje od 250 až po několik tisíc korun za litr. Zdravá cola je tak z finančního hlediska dražší než originál.
reklamní prostor

V online světě je jako doma už od roku 2005. Rád píše o nových technologiích, dění kolem nich a také o hudbě. Jeho články najdete na několika dalších magazínech, které provozuje.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Předchozí článek

Daft Punk ožívají prostřednictvím vinylové reedice soundtracku Tron: Legacy

Další článek

5 typů lidí, se kterými se setkáte v internetových diskuzích

Další čtení

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru