Fotokalendář
Foto: Andrey Sayfutdinov / Shutterstock.com

3 důvody, proč si pořídit fotokalendáře do svého domova

4 min čtení

Není kalendář, jako kalendář. V případě fotokalendářů to platí dvojnásobně. Udělejte si radost a vytvořte si kalendář na míru. Budete k tomu potřebovat minimálně 12 fotografií a jasnou představu o tom, jaký typ kalendáře si chcete vytvořit.

Jestli potřebujete nejprve vyjmenovat důvody, proč si fotokalendář sestavit, máme pro vás hned tři. Kalendáře totiž využíváte denně, proč si tedy hlídání aktuálního data nezpříjemnit tím, že se budete dívat na své oblíbené fotografie?

Moudra, výročí i připomínka narozenin

Při vytváření fotokalendáře ze svých vlastních snímků máte ideální možnost, připsat si do kalendáře veškerá důležitá data. Kromě státních svátků si můžete v kalendáři označit také nejrůznější výročí, narozeniny a svátky. To vše lze samozřejmě zaznamenat i do klasického kalendáře, ale pokud si sestrojíte svůj vlastní, můžete jej obohatit o nejrůznější moudra a spoustu dalšího. A to vše navíc v půvabném grafickém provedení.

Fotokalendář poslouží jako originální dekorace

Funkcí kalendáře není pouze to, aby vás informoval o tom, jaký je právě den, ale splňuje též funkci dekorační. Slaďte výběr fotek a barev při výrobě fotokalendáře s vaším interiérem. Navíc, některé kalendáře můžete využít i poté, co jejich platnost skončí. Jednotlivé snímky si můžete například umístit do rámečků.

Sestavení vlastního kalendáře z fotek se vám vyplatí

Vlastní fotokalendář vám bude dělat radost nejen celoročně, ale i při samotném pořizování. Ceny fotokalendářů jsou velmi příznivé a mnohdy lze při jejich pořizování využít též akce na fotoknihu. Tudíž můžete získat hned dva oblíbené fotovýrobky za příjemnou cenu. Proč toho tedy nevyužít?

Připravte se na příští rok včas a již nyní se pusťte do sestrojení vlastního fotokalendáře. Nemusíte zůstat pouze u jednoho, ale obdarovat jimi i svou rodinu a přátele.
reklamní prostor

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Předchozí článek

Alza.cz varuje před podvodným webem

Další článek

iPhone SE 4: Pět věcí, které o něm aktuálně víme

Další čtení

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru