WhatsApp
Foto: Pixabay

WhatsApp už možná brzy umožní převést konverzace z Androidu na iOS

2 min čtení

Populární komunikační platforma WhatsApp zřejmě v blízké budoucnosti nabídne možnost migrace konverzací při přechodu z Androidu na iOS. O novince informoval portál WABetaInfo.

Novou funkci údajně obsahují nejnovější beta verze WhatsAppu 2.2.20.11 pro Android a 22.2.74 pro iOS. Obě nové verze aplikace by následně měly dokázat převádět historii chatů z Androidu od iOS. K tomu poslouží funkce zatím nazvaná „Importing Chats History“.

Portál WABetaInfo také zveřejnil několik snímků obrazovky, jak by přesun mohl probíhat. Podle obrázků se zdá, že půjde o jednoduchý a intuitivní proces.

WhatsApp již dříve umožnil uživatelům migraci konverzací z iOS na telefony značky Samsung a v září ji rozšířil na zařízení s Androidem 12. Převod chatů z Androidu na zařízení Apple tedy dává smysl s tím, že by se uzavřel kruh a aplikace by byla kompatibilní pro bezproblémový převod mezi oběma operačními systémy. Zatím však není jasné, jaká zařízení budou podporovat avizovanou funkci, ani kdy dojde k jejímu zavedení.


Napsat komentář

Your email address will not be published.

Předchozí článek

OnePlus ukončuje podporu modelů 6 a 6T

Další článek

Instagram přichází s novinkou v boji se škodlivým obsahem

Další čtení