Alena Schillerová
Alena Schillerová. Foto: Melc.tomas, cropped, CC BY-SA 4.0, Wikimedia

Foťte se před Penamem, vzkázala starostka ministryním z ANO

3 min čtení

Lucie Potůčková (STAN), starostka krkonošské obce Mladé Buky, odmítla svérázným způsobem návštěvu ministryni financí Aleně Schillerové a její kolegyni z Ministerstva pro místní rozvoj Kláře Dostálové (obě ANO). Předvolební PR si prý mají dělat jinde, třeba před Penamem.

„Tak se ke mně chtějí přijet blejsknout KD z MMR a AS z MF. Prý že máme krásný projekt z IROP. Nene, děvenky, sami jsme jako obec postavili, sami jsme zařídili a děkovat budem pouze EU directissimo. Škola je přes léto zamčená a vetřelce do ní nepouštíme. Foťte se před Penamem,“ napsala starostka v souvislosti s avizovanou návštěvou na svůj Twitter.

Ministryně za ANO chtěly v červenci navštívit místní základní školu, kde byly v loňském roce vybudovány dvě odborné učebny za částku 35 miliónů korun. Potůčková ale poukazuje, že stát na učebny žádné peníze nepřispěl, vše šlo z evropských peněz, tak není důvod, proč by měl někdo z ministerstva jezdit. Navíc je to téměř rok, co byly práce dokončeny.

Starostka tak za návštěvou vidí předvolební PR obou ministryň, kterým by se zřejmě hodily fotky u úspěšného projektu na sociálních sítích. Zejména Alena Schillerová v posledních měsících doslova proslula na Instagramu, kde je velmi aktivní. Některé její statusy však budí rozporuplné reakce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Schillerova (@alenaschillerova)

Komentář uživatelky bluequeenkira pod statusem výše mluví za vše: „Mám v úmyslu vás nahlásit za týrání zvířat. Krmení přežvýkavců pečivem pro ně může být smrtící.“

Zkrátka je před volbami, předvolební PR se na občany začíná valit ze všech stran a i ostrá reakce starostky obce je jistou formou zviditelnění.
reklamní prostor

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Předchozí článek

Britský řetězec Sainsbury’s přestane prodávat CD a DVD

Další článek

Heideggerovo dílo Bytí a čas představilo jednu z klíčových filozofických koncepcí 20. století

Další čtení

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru