alicebambamm
Foto: facebook.com/alicebambamm

Slavná influencerka se udusila kebabem

2 min čtení

Thajská influencerka Arisara Karbdecho byla známá především v Asii. Zpráva o její předčasné smrti ale obletěla celý svět. Mladá žena zemřela 6. června 2022 poté, co se udusila kebabem.

K incidentu, který modelku stál život, došlo už v březnu. Ve spěchu si dala na ulici oblíbený fastfoodový pokrm, kousek masa s rýží jí uvízl v krku a začala se dusit. Než se jí dostalo pomoci, byla bez kyslíku příliš dlouhou dobu. Lékaři ženu udržovali na přístrojích více jak dva měsíce.

Arisara vystupovala pod přezdívkou „alicebambam“. Na Instagramu ji sledovalo více než 1,5 miliónu uživatelů. Proslavila se propagací online diet a vyzývavými fotografiemi na sociálních sítích. Údajně se jí také podařilo zhubnout během 22 dnů sedm kilogramů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alicebambam (@alicebambam)

Podle přátel a rodiny byla sedmadvacetiletá modelka velmi vytížená a jedla neustále za pochodu. „Každý, kdo znal Arisaru, má zlomené srdce,“ uvedla pro média její přítelkyně Sirikanda Chaiburut.

„Chtěla bych všem teenagerům připomenout, aby se dobře starali o své zdraví, jedli v klidu a odpočívali. Kdybych byla s ní, k tragédii by nedošlo“ svěřila se truchlící matka zesnulé a dodala, že pohřeb proběhne v sobotu 11. června.

Vepřový kebab s lepivou rýží je v Thajsku velmi oblíbeným pokrmem a běžně si jej lze zakoupit u stánků s rychlým občerstvení za zhruba 50 bahtů, což je v přepočtu asi 30 korun.


Napsat komentář

Your email address will not be published.

Předchozí článek

Soumrak Lightning konektoru od Applu se blíží. Evropská unie bude tolerovat jen USB-C

Další článek

Fast fashion je fenomén podobně škodlivý jako jídlo z rychlého občerstvení

Další čtení