sleva na internetu
Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Slevy na internetu letí. S akčními kupony můžete výrazně ušetřit

4 min čtení

Nákup na internetu je dnes stejnou samozřejmostí, jako když si vyrazíte do supermarketu. Vzhledem k aktuální situaci, kterou média popisují jako energetická krize, zákazníci vyhledávají slevy více než kdy jindy.

Není se čemu divit, zatímco průměrná míra inflace v roce 2021 činila 3,8 %, letos v červenci vystřelila na 17,5 %. Ceny pohonných hmot na začátku léta atakovaly 50 korun za litr, ceny plynu a elektřinou jsou aktuálně pro mnoho rodin neúnosné a základní potraviny zdražily v některých případech i dvojnásobně. Jenže nakupovat například oblečení nebo elektroniku je nutné i v době krize. Děti rostou, podzim se blíží a do toho se rozbije lednička. Poradíme vám, jak ušetřit. Dnes už nemusíte vyrážet do obchodu za slevami. Ty na vás čekají online.

Slevové kupóny se vždycky hodí

Slevové kódy zdarma napříč českým a slovenským internetem nabízí Slevovykupon.net, přední český katalog akčních kuponů, nabídek, soutěží a vzorků zdarma. Jak portál funguje? Velice jednoduše. Administrátoři denně sledují slevy oblíbených obchodů a e-shopů, takže nabídka je neustále aktuální. Novou slevovou nabídku ale mohou přidat i sami návštěvníci.

Zákazníci pak jednoduše v internetovém obchodě zadají slevový kupon při nákupu a ušetří tak mnohdy výraznou částku. Skvělé na tom všem je, že se využitím kuponu k ničemu dalšímu nezavazujete. Nakoupíte, ušetříte a je to. Proto doporučujeme před každým internetovým nákupem zkontrolovat, zda v daném online obchodě můžete získat slevu.

slevovekupony.net
Náhled webu slevovekupony.net.

Jaké slevy jsou aktuálně „v kurzu“?

Vzhledem k blížícímu se konci prázdnin patří mezi nejžádanější školní potřeby a podzimní oblečení. Stálicí je elektro a sportovní vybavení. Žádané jsou slevové kupóny Zoot, které momentálně ušetří 33 % na nákup značky Orsay či 20 % na první nákup v e-shopu. Velmi vysoké slevy také poskytují knihkupectví, což se určitě hodí před nástupem dětí do školy.

Ušetřit ale můžete i v mnoha dalších oblíbených obchodech, jako je Alza, About You, Bon Prix, Okay, Muziker či Smarty. Slevové kupony se zkrátka vyplatí každému a obzvláště v dnešní nejisté době.


Napsat komentář

Your email address will not be published.

Předchozí článek

Byla ještě dítě, když se stala dlužnicí. Exekucí se zbavila díky Milostivému létu

Další článek

Mark Zuckerberg zveřejnil svůj avatar pro Horizon Worlds. Moc se mu to nepovedlo

Další čtení