Bentley riskantní jízda
Foto: Instagram Sergey Kosenko

Ruský influencer se proháněl po Moskvě se ženou přivázanou na střeše

2 min čtení

Jako influencer se označuje člověk, který ovlivňuje svým jednáním rozhodování či chování většího množství lidí. Ovšem výstřelky Sergeje Kosenka, ruské instagramové „hvězdy“, by rozhodně neměly být příkladem. Jeho poslední akcí byla jízda okázalým Bentley v centru Moskvy, na jehož střeše ležela provazem spoutaná žena.

Kosenko záznam jízdy zveřejnil na Instagramu. Na záznamu je jasně vidět žena ležící na střeše, která je na střeše vozu přivázána provazem a upevněna lepicí pásku. Současně má na jedné ruce pouta, která jsou spojena s rukou řidiče. Kontroverzní příspěvek je doplněn o udivené pohledy náhodných kolemjdoucích.

Autora příspěvku na Instagramu sleduje více než 5 miliónů lidí, přičemž je v komentářích často kritizován za své posty. Není to totiž poprvé, kdy někoho takto veřejně ohrožoval. Tentokrát se mělo zřejmě jednat o jeho partnerku Ilonu Drožovou, kterou sleduje asi půl milionu lidí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sergey Kosenko (@sergey_kosenko)

Po zveřejnění kontroverzního příspěvku byla na Kosenka podána stížnost a moskevské úřady již zahájily vyšetřování. Je však jisté, že i případná pokuta bude pro autora příspěvku zlomkem toho, kolik „díky“ svým kouskům na sociálních sítích vydělá.

Zda je Kosenko majitelem extravagantního vozu, kterým je Bentley Continental, není jasné.Napsat komentář

Your email address will not be published.

Předchozí článek

Německý důchodce skladoval tank z druhé světové války ve sklepě

Další článek

Kristiina Mäki vysvětlila, co znamenal vzkaz #vyrvat nohy z prdele!

Další čtení