Žena se smartphone
Ilustrační foto. Zdroj: Unsplash

4 aplikace, které by neměly chybět v mobilu žádné ženy

6 min čtení

Chytré mobily dokázaly lidem usnadnit život již v mnoha směrech. Ať už potřebujeme něco zjistit, najít, vyfotit, někoho kontaktovat, nebo se zkrátka jen zabavit při dlouhé chvílí, často sáhneme právě po chytrém mobilu. V tomto článku se podíváme na aplikace, které mohou usnadnit život ženám.

Menstruační kalendář

Menstruační kalendáře jsou aplikace určené čistě jen ženám. Na Google Play i Apple Store jich najdete opravdu spoustu, takže si můžete vybrat, jaký vám bude vyhovovat nejvíce.

Doporučit však můžeme třeba Můj kalendář, který neslouží jen k zapisování vašich dnů, ale navíc k tomu podle délky cyklů počítá, kdy je pravděpodobně můžete očekávat znovu. Můžete si do něj také zaznamenávat veškeré příznaky, které váš cyklus doprovází.

Zcela určitě kalendář využijete také v případě, že se snažíte otěhotnět. Nebo se tomu naopak vyhnout. Kalendář totiž počítá vaše ovulační dny a ukazuje procentuální šanci na otěhotnění v jednotlivých dnech cyklu.

kalendář

Aplikace na Google Play Aplikace na Apple Store


Lady Pill Reminder

Pokud užíváte antikoncepci a opakovaně se vám stává, že ji zapomínáte brát, je tato aplikace přesně pro vás. Lady Pill Reminder je aplikace, která vám vždy připomene, kdy je čas si pilulku vzít.

Stačí jen nastavit váš cyklus, kdy a jak antikoncepci užíváte a v jaký čas si přejete dostávat upozornění. Ta vám pak budou podle nastavení pravidelně chodit a vy si po užití pilulky vždy jen odškrtnete, že máte splněno. Pokud se tak nestane, aplikace se po nějaké době ozve znovu – bude se ozývat, dokud neodškrtnete, že jste pilulku užila.

lady pill reminder

Aplikace na Google Play Aplikace na Apple Store


Kupi.cz

Kupi.cz je aplikace, kterou si oblíbí každá žena se zálibou v nakupování. Díky této aplikaci vám neuniknou už žádné akce ve vašich oblíbených obchodech. Jen si vyberete obchody, které chcete sledovat a Kupi.cz vám ukáže všechny slevy a akce, které daný obchod zrovna nabízí.

Aplikaci využijete také v případě, že máte vyhlídnuté nějaké konkrétní zboží, ale marně čekáte na akci. Stačí, když si k danému produktu jen nastavíte sledování a aplikace vás sama upozorní, až nějaká akce skutečně přijde.

kupi

Aplikace na Google Play Aplikace na Apple Store


Poznámkový blok Google Keep

V této praktické aplikaci najde využití snad každá žena. Ať už si potřebujete napsat nákupní seznam, to do list, něčí kontakt či cokoliv jiného, tento poznámkový blok bude skvělým pomocníkem. Obzvlášť, pokud u sebe nechcete neustále nosit tužku a papír.

Poznámky si v něm můžete řadit podle barev a dokonce mezi ně vkládat různé fotky či obrázky. Zkrátka si je můžete zorganizovat přesně tak, jak potřebujete. Výhodou je také skutečnost, že aplikace funguje prostřednictvím vašeho účtu Google. Díky tomu se poznámky propojí se všemi vašimi zařízeními a můžete je tak najít ve svém mobilu, tabletu i počítači.

google keep

Aplikace na Google Play Aplikace na Apple Store


Copywriterka, která se věnuje psaní na částečný úvazek od roku 2020. Studuje český jazyk a literaturu na VŠ, aby se jednoho dne mohla tvorbě textů věnovat naplno. Ráda se zamýšlí nad budoucností lidstva a fascinují ji některé ze zajímavých teorií z fyziky, astrofyziky a podobných oborů. Poznatky, které při svém bádání po těchto fascinujících teoriích získá, pak ráda čtivou formou předává čtenářům dál.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Předchozí článek

Meteocentrum vydává aplikaci pro Android

Další článek

Na headsetu do Applu údajně pracují hollywoodští režiséři. Zařízení má poskytnout uhrančivý zážitek

Další čtení