Jennifer Lopez jako Matka již v květnu na Netflixu

4 min čtení

Na Netflix se řítí nový akční film The Mother (Matka) v hlavní roli s Jennifer Lopez. Ke shlédnutí bude od 12. května 2023. Na co se můžeme těšit?

Ne tak úplně obyčejná matka

Trailer filmu začíná porodem, kde Matka dá život své malé dcerce. Poté je nucena ji ochránit před Adrianem Lovellem (Joseph Fiennes) a Hectorem Alvarezem (Gael García Bernal), proto musí rychle zmizet. O roky později je její dcera unesena. Adrian a Hector chtějí pomstu a tak se chystají Matku vylákat z úkrytu. Ta bude později učit svoji dceru umění přežití i v těch nejtěžších podmínkách a navíc se jí určitě nebude chtít jen tak znovu vzdát.

Proč se všechno děje, kvůli čemu se nepřátelé objevili? Jak zjistili, kde je její dcera a kdo je vůbec otec?

Hvězdné hlavní role – Lopez a Fiennes

Jennifer Lopez není v herecké branži žádným nováčkem. Svoji kariéru začala v roce 1986 malou rolí v dramatu My Little Girl. Později v roce 1997 získala hlavní roli v životopisném snímku Selena, kde si také zazpívala a tím vlastně dokázala, že zvládá bravurně obojí. Poté hrála ve filmech jako Maid in Manhattan (Krásná pokojská 2002), Jersey Girl (Táta na plný úvazek 2004) nebo Monster in Law (Příšerná tchýně 2005). Jennifer jsme sice viděli v několika komediích, ale ani temnější dramata pro ni neznamenají problém. Ve filmu Matka ji uvidíme jet jako o život na motorce, ovládat pušku a navíc docela tvrdě posilovat, na což u této elegantní dámy většinou nejsme zvyklí.

V další roli se objeví Joseph Fiennes. U něj rozhodně nebyla nouze o role v akčních filmech a thrillerech. V roce 1998 si zahrál ve filmu Shakespeare in Love (Zamilovaný Shakespeare), poté jsme ho mohli vidět v American Horror Story nebo po několik let jako Lorda Voldemorta ve filmové sérii Harry Potter. Zde ho uvidíme jako Adriana Lovella, takže je už teď jasné, že jeho role bude přinejmenším problematická.

Dceru této netypické Matky ztvárnila Lucy Paez. Předtím hrála ve španělských thrillerech jako SilencioEl Exorcismo De Carmen Fajas. V zatím své největší roli ztvární dceru, jíž najednou hrozí smrtelné nebezpečí a jediná osoba, která ji může ochránit, ji jako malou opustila.

Ve filmu dále uvidíme Paula Raci nebo Omari Hardwicka.


Autorka se věnuje psaní různorodých článků převážně ze zahraničních zdrojů, a to od roku 2022. Její specialitou jsou nové technologie a aktuální filmové události.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Předchozí článek

Plastový králík s vlastní DNA může znamenat revoluci v ukládání informací

Další článek

Resound NYC: Moby chystá další desku s novými interpretacemi starých hitů

Další čtení